Dragi mještani Općine Podturen, iskreno i od srca vam čestitam Božić; blagdan mira i obiteljskog zajedništva, blagdan nade i radosti.

Božić zrači vjerom i optimizmom, unosi veselje u naša srca i u naše domove; stoga neka vam nadolazeći božićno novogodišnji blagdani donesu osmijeh i radost, a godina koja dolazi ispunjenje svih osobnih želja i poslovnih planova. U tom cilju ove godine smo započeli niz projekata kojima želimo omogućiti kvalitetno okruženje za sve nas. Zajedništvo, razumijevanje, solidarnost i tolerancija čini božićno ozračje koje trebamo cijelu godinu i koje ovisi o nama i našoj spremnosti da hrabro i s optimizmom radimo na zajedničkoj budućnosti naše općine.

Pred nama su najljepši dani u godini; dani u kojima shvaćamo koliko je važno biti s obitelji i bližnjima, ali i koliko je važno okrenuti se onima potrebitima. Stoga vas pozivam da se odazovete mnogobrojnim humanitarnim akcijama koje naše vrijedne udruge i pojedinci organiziraju!

Uz želje da ove blagdane provedete sa obitelji i prijateljima u veselom raspoloženju čestitam vam Božić i želim zdravlje i obilje sreće i radosti u novoj 2019 godini – načelnik Perica Hajdarović

LAG Međimurski doli i bregi

OPĆINA PODTUREN